Literatura žije! / BookFest České Budějovice 2024

Poslední týden v dubnu již po dvanácté naplní ulice města České Budějovice nejen literatura, ale i divadlo, hudba a mnoho dalšího. Nenechte si ujít jihočeskou literární událost roku, která bude probíhat od 22. 4. do 28. 4. 2023

Ponořte se do světa knih a přineste život novým příběhům na festivalu „Literatura žije“ – středa 24. dubna 2024 v Budějcích. Vyměňte své staré knihy za nové objevy a sdílejte radost z četby s ostatními. Ve středu 24. dubna 2024 se na náměstí Přemysla Otakara II. koná festival Literatura žije, kde na vás čeká náš knižní stan plný literárních pokladů. Své oblíbené i neoblíbené přečtené knihy můžete přinášet až do začátku festivalu do KabinetCB a pak si užijte další krásné příběhy z nových knih na festivalu. Přijďte, obnovte svou knihovnu a staňte se součástí komunity, která oživuje literaturu.

Program literárního festivalu Literatura žije! 2024 (literatura-zije.cz)

BookFest České Budějovice 2024

BookFest je putovní festival nakladatelů krásných a kvalitních knih a jejich autorů. Je to však především festival čtenářů milujících vůni tiskařské černě a vášeň z četby. Odehraje se v již osvědčených prostorách Žižkových kasáren v Českých Budějovicích, plných alternativy a kultury. Program bude spojen s festivalem Literatura žije a farmářskými trhy. Zapište si datum sobota 27. dubna, od 10 do 19 hodin. Čekají vás vybraní nakladatelé a jejich knihy + doprovodný program(hosté + autorská čtení + setkání + workshopy). Budete mít možnost si zkusit klasický tisk na „bostonce“, zanechat své děti v okouzlení pískovými mandalami, pít vybrané nápoje a moudře hovořit s námi nakladateli, kteří tu budeme jen pro vás.

KDY > sobota 27. dubna, 10 – 19 hodin

KDE> Žižkova třída 28, Č. Budějovice / Vedle OC MERCURY

Shortlink: