Pulkrábek, Jaroslav – Šumavské povídání

Grafika1Pověsti a báje z našeho okolí, které píše Jaroslav Pulkrábek, vycházejí dlouhodobě v sobotní příloze Prachatického Deníku. Padesát tajuplných, dobrodružných, ale i humorných příběhů, spolu s nádhernými ilustracemi Marie Petrmanové, nyní najdete v e-knize Šumavské povídání aneb Co v kronikách nenajdete. Padesát příběhů ze Šumavy  autenticky zobrazující prostředí, život i mentalitu lidí v časech, jenž smetlo nemilosrdné koště dějin.

Jaroslav Pulkrábek – Šumavské povídání aneb Co v kronikách nenajdete

(vychází pouze jako e-kniha)

ISBN PDF formátu: 978-80-87741-00-9
ISBN ePub formátu: 978-80-87741-01-6
ISBN mobi formátu: 978-80-87741-02-3

Velikost e-knihy:

PDF: 1471 kB
EPUB: 8875 kB
MOBI: 3221 kB

Vydalo Nakladatelství Petr Čmerda – DriftBooks © 2012 Volary – jako knihu č. 1

KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ A PROHLÉDNĚTE SI NAŠI KNIHU!

———————————————————————————————-

PRODEJ NAŠICH E-KNIH JE DOČASNĚ PŘERUŠEN… OMLOUVÁME SE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

———————————————————————————————

Knihu si také můžete přečíst v čtečkách, které k půjčení nabízí prachatická, volarská a vimperská knihovna. Nakladatelství DriftBooks je totiž prvním nakladatelstvím v Čechách, které poskytuje licenci k půjčování e-knih v knihovnách.

O autorovi: Jaroslav Pulkrábek

Ročník 1964, v roce 1988 se zlákán romantikou odstěhoval na Šumavu, kde zprvu pracoval jako dřevorubec v oblasti Boubína, později vystřídal několik povolání, mimo jiné pracoval i ve sklárně. V současné době je ředitelem Městského kulturního střediska ve Vimperku. Jeho domovem se stala fara v Horní Vltavici, kde působí jako kostelník. Pravidelně publikuje v časopise Vítaný Host, je šéfredaktorem měsíčníku Jan Prachatický. Od roku 2009 píše každý týden pro sobotní vydání Prachatického deníku pověst či příběh.

Ukázka z knihy:

 

Shortlink: